Oslava xD

4. listopadu 2009 v 18:15 | $c€n€_KaT!€ |  Deníček
ÁCH KONEČNĚ
;) | TV | CHLEBÍČEK | 4.11
Nazdár, klucí a holkýý.. Jak ste to období přežívali?
Já to přežívala, tak dobře nějak. Sice poprvý co mi zdeformovali blog, tak nějak krapet mi káplo pár těch slziček. Ale to jen kuli článkům - které mi blog.cz naštěstí obnovil. Je mi líto že ted najednou skončilo jen kuli tomuto tolik blogů. I já sem tak mohla dopadnout /ale už sem si vymyslela adresu pro nový blog, ale neudělala ho / Rozhodnutí ostatních já bohužel ovlivnit nemůžu. Ať je to jak je, zdřejmě to tak má, a mělo být. Já sem se kuli tomu alespoň dozvěděla, že někteří mě mají opravdu rádi. Včera se na můj blog zdřejmě ještě někdo dostal, a změnil heslo které mi poslala Capricorn /které děkuju, že mi tak trošku zachránila blog, tím že ho nesmazala, což mohla, protože sem omylem přepsala blog na její mail/ Včera mi "Zapoměla jsem heslo" ještě nešlo, a taky jsem se bála že někdo změnil e-mail, ale předevčírem sem psala na blog.cz, aby ho přepsali na můj e-mail. Dneska už mi to vyšlo, a já si dala tak složitý heslo s písmenkama i číslama, že si to prostě nezapamatuju.. muha.gif image by Salisko
A teď sem vyleju něco co si ještě má hlava pamatuje, z předchozích dnů. V pátek jsem tedy měla svátek - první den co začali ničit blog. Pak přišl bratránek s tetou a donesli mi takovej dortík. Byl moc dobrej. S Táďou sme asi do 12.45 hráli online hry.. Na Super hry jsem našla bezva hru, která tedy mě strašně baví. Jmenuje se Stunt Bike Island. Si kdyžtak zahrajte. Ale hráli sme ještě plno jiných her. Já teda hry moc nehraju, ale když to na mě příde tak to můžu hrát pořád. Ale samotnou mě to nebaví. *rolleye* V sobotu jsem šla k Pájovi na oslavu jeho 12. narozenin. Udělala jsem mu Kofoláčka, koupila kofolu a bonbošku. Taťka mu tam přihodil nějaou čoko a bonbonky. Bylo to tam super, as portovala sem mu, dělali sme různý kraviny.. Houpali na houpačce, opejkali maso a jablíčka.. Prostě super. Byla sem tam ee.. 6 hodin. Kamarádka byla v Soklově na hornické pouti na Brichtovi a tak děda dostal za úkol pro mě večer přijít. Zavolal už v 19.30, ale to sem ho poslala na pivo, abych tam mohla ještě chvílu být. A o hodinu později už mě nic nezachránilo, a musela jsem jít. Dneska mi říkal , že tam byli asi do půl desátý, takže sem vlastně o nic moc nepřišla.
V Neděli, to jsem si udělala vlastního kofoláčka. Kamka mi "dala" takovej jeden nápad. Asi ho i uskutečním, ale to bude jako překvapení. Ještě nevím kdy, a jestli vůbec. Ale myslím že by to bylo reálné. ththheart.gif inlove picture by beehappylyts Pak přijel táta z Prahy, koupil kuře, nadlabala jsem se a šli sme na dříví do našich malých kamínek. Sem si pak na ně sedla a myslela že hořim. Musí to být hrozný, když začně hořet budova plná lidí, a ty lidi tam uhoří a nebo tam prostě musí být v tom vedru.


PÁÁÁ KATIE!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama